| karla_3547 a întrebat:

Trebuie sa fac un chestionar pentru facultate. Am niste indicatori dupa care trebuie sa formulez intrebarile care sunt legate in general de multumirea fata de universitate, cadre didactice, administratie, secretariat etc. Nu stiu exact cum sa formulez intrebarile. Vreau sa stiu daca ma poate ajuta cineva sa fac acest chestionar sau daca are sa-mi dea unul asemanator. Mi-ar fi de mare ajutor. Multumesc.

1 răspuns:
| aaar a răspuns:

In primul rand de unde esti? Ca nu poti scrie de ex. despre Universitatea Bucuresti ca e un dezastru. Daca esti din Arad atunci scrie pe o foie ca e un adevarat dezastru universitatile din Arad.