| Duta_Radu_1997 a întrebat:

Trebuie sa fac un poster pentru scoala tema Fizica/Biologie/Geografie.
Ma poate ajuta cineva cu un link pe yt ceva in care cineva face asta. Chiar pe aceasta tema.
Sau un link de unde sa iau un poster cu tema respectiva va rog.
Trebuie neaparat facut in word
Dau funda

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Sper sa iti fie util.Pe situl jw.org sectiunea publicatii-brosuri la pagina 3-,, Viata-Opera unui Creator?,,-poti gasi despre planeta pamant.

1 răspuns:
| AndraAndrada2000 a răspuns:

Scrie pe google exact ce ai scris sigur vei gasi ceva. Funda?