| Anonimafarahaz2 a întrebat:

Trec clasa a 9a, stie cineva ce fel de caiete trebuie la economie, merceologie, tehnologia informatiilor si a comunicatiilor si la stiinte socio-umane? De romana de mate?

Răspuns Câştigător
| Monica337 a răspuns:

Buna! La economie este de preferat un caiet de matematica, deoarece va trebui sa scrii forumule si vei face probleme, iar la celelate, caietele de romana sunt bune, pentru ca faci doar teorie, fara probleme. In general, profesorii nu sunt interesati de ce caiete folosesti. Conteaza doar sa notezi ce preda profesorul, nu pe ce notezi.