| Unusable a întrebat:

Trec in a 8-a si nu stiu la ce liceu sa merg... (Bucuresti)ma gandeam la Iulia hasdeu, gheorghe sincai sau lazar (mate-info), daca sunteti la unul dintre aceste licee va rog sa-mi spuneti parerile voastre despre profesori si colegi. De asemenea nu stiu daca sa dau la intensiv engleza (ce se face in plus?)

2 răspunsuri:
| Ag_Deea_2002 a răspuns:

Salut, eu nu sunt la nici unul.din liceele acelea dar vreau sa iti spun ca te duci fix acolo unde crezi tu ca e mai bine si sa nu alegi un liceu prea mare pentru nivelul tau la invatatura era o vorba "decat codaş la oraş mai.bine n satul meu fruntaş " ...si trage tare anul.asta sa ajungi undeva unde iti place spre exemplu eu acum trec a 9-a n am invatat cand trebuia iar acum am intrat la cel.mai prost liceu din oras, multa bafta, si alege ceva ce iti place tie si crezi ca poti sa faci fata.

| Unusable explică (pentru Ag_Deea_2002):

Mersi happy Cu siguranta ma vor ajuta sfaturile tale