| laurataran a întrebat:

Trist cu TPU,daca doresti sa modifici poza,nu se poate,daca vrei sa inchizi contul trebuie sa le trimiti mail,sa astepti si asa mai departe,cand vrei sa uploadezi poza,te anunta mai apoi,ca nu e bun user-name-ul, aca vrei sa iti schimibi user-ul, greu te lasa...Really? Acealasi username cu care m-am inscris acum imi este respins,caca... sper sa imi banati contul,nasoala platform.Off one user, shame on you!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cine ti-a spus ca nu poti sa modifici poza? Se poate, dar trebuei sa ai rabdare 24 de ore dupa ce ai pus-o ca sa-ti fie aprobata de ADMIN.
Atata vreme cat nu respecti regulile forumului, este nromal sa ti se para ca toti sunt impotriva ta si nu te lasa sa faci ce doersti pe forum!

Aici poti contacta ADMIN-ul de pe TPU:
https://www.tpu.ro/contact

Aici poti citii regulile TERMENII SI CONDITIILE de postare pe forumul TPU:
https://www.tpu.ro/termeni-si-conditii

Aici ai intrebari si raspunsuri la intrebari, care te-ar putea ajuta cu postarile si schimbatul datelor de pe acest forum:
https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| Fatamuntilor a răspuns:

Poti sa modifici poza oricand, atata doar ca trebuie sa astepti cel putin 24 de ore.Azi e vineri, poate ai noroc, daca nu incepand de luni.
Daca vrei sa inchizi contul, trebuie sa trimiti email, asta e ....reguli
E greu de gasit un nume liber, sunt peste un miliaon de conturi
Nu vei avea cont banat, daca regulile nu sunt incalcate.
Poti insa cere stergerea contului.