| maria_6679 a întrebat:

Trrebuie sa fac pentru maine un articol de ziar. Stiu cum trebuie sa il redactez, insa nu prea am inspiratie si nu stiu despre ce ar putea fi. Dati-mi va rog cateva idei pentru ca trebuie sa fie ceva original.

2 răspunsuri:
| MariaChrii a răspuns:

Salut un privat si iti dau eu o mie de idei sunt la profil d3e jurnalism si am cv exp avem ziar in sc televiziune, radio si te pot ajuta cu subiecte daca vrei iti dau si niste imagini

| DeyuDee a răspuns:

Hey Maria, poti face un articol de ziar despre o problema sociala: despre discriminare, despre minoritati sau despre adolescentii din ziua de astazi "Eternul razboi al generatiilor"blushing:*:*:*blushing