| andiceasu95 a întrebat:

Turcia este cu o o ora mai in fata decat Romania sau 2, ori suntem la aceeasi ora?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Diferenta de fus orar intre Turcia si Romania este de +1 ora.

| Andreeush a răspuns:

E diferență de o oră.

| Bizon95 a răspuns:

La anul s-ar putea sa se schimbe, din cate am inteles peste 1 an UE a decis ca sa nu se mai schimbe ora de vara si de iarna si fiecare tara in parte sa decida la ce ora sa ramana fixa

insa presupun ca o sa fie pe toate gaurili anuntat cu surle si trambite ce o sa fie, tot intr-o veseliewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o ora mai in fata. Cand la noi este ora 12:00 la ei este ora 13:00