| Rizer a întrebat:

Uitati-va la asta
http://www.videonews.ro/action/viewvideo/37893/Cel-mai-m are-caine-din-lume/
Ce spuneti?:))

7 răspunsuri:
| medex3 a răspuns:

Ce mare ehee hee Doamne daca ar incepe catelu' meu sa latre la el si s ar intoarce asa frumos cred ca ar lesina Pufyrolling on the floor)))))

| dhraqull a răspuns:

GREAAAT DAAAAANEEEEE!
Cainele meu preferat, cand am casa mea cu curte si alea, alea de asta imi iau.

| anonimdsfdg45656 a răspuns:

E foarte dragut

| hehehe a răspuns:

Doamne :-o. e adorabil big grin laughing

| Mariidc a răspuns:

Ce dragut e!batting eyelashes al meu e ciobanesc si chiar ma mira cat creste...happy wowtonguehappy

Răspuns utilizator avertizat
| mybutterfly a răspuns:

E foarte dragut numai ca e cam greu sa-l ingrijesti dupa parerea meahappy