| mynameisseby a întrebat:

Un model de cerere de transfer la alt profil va rog? ( La acelasi liceu ). Sunt clasa a 10-a si vreau sa ma transfer la acelasi liceu la alt profil, si daca se poate niste informatii, cum se procedeaza cu cererea media etc. Multumesc, funda!

1 răspuns:
| cooldreams a răspuns:

De ce nu intrebi dirigintele sau directorul? Sunt sigura ca ei vor putea sa te lamureasca. Proabil, o sa-ti dea ei o cerere pe care s-o completez tu. Sau poate, va trebui sa faci tu una. Oricum, ar trebui sa sune ceva gen: Subsemnatul X, elev in clasa Z, la profilul T doresc sa ma transfer la profilul Y. (Formatul "easy" Probabil o sa-ti ceara si CNP-ul, semnatura, numarul matricol etc. Nu uita ca transferurile se pot face in limita locurilor disponibile. Ah, da, si mi se pare ca trebuie-sa dai si ceva diferente. Bafta!