| mynameisseby a întrebat:

Un model de cerere de transfer la alt profil va rog? ( La acelasi liceu ). Sunt clasa a 10-a si vreau sa ma transfer la acelasi liceu la alt profil, si daca se poate niste informatii, cum se procedeaza cu cererea media etc.

2 răspunsuri:
| andreea49 a răspuns:

Exact asta vreau sa fac si eu si sunt tot in clasa a 10-a. Din cate am inteles, mergi prima data la secretariat si intrebi...Asta fiind imediat dupa ce termini scoala. Eu, una, asa o sa fac.

| mynameisseby explică (pentru andreea49):

Am fost si mi-a spus sa fac o cerere, dar as vrea un model de cerere de transfer la alt profil in cadrul aceluiasi liceu. intelegi.