| AlexandraBurlacu1999 a întrebat:

Unde gasesc o biblioteca in Bucuresti in care pot sa imprumut carti / sa le iau acasa?

Funda!

7 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

La orice bibliotecă publică, acele cărți care se împrumută se iau acasă.
Eu procedez așa de 63 de ani.

| AlexandraBurlacu1999 explică (pentru corolav):

La biblioteca nationala a Romaniei nu poti sa le ei acasa doar sa le citesti acolo!

Spuneti-mi care este cea mai buna biblioteca dati-mi exemple, va rog

| AlexandraBurlacu1999 explică (pentru corolav):

Vreau exemple de biblioteci! Nu stiu niciuna Va rog

| corolav a răspuns (pentru AlexandraBurlacu1999):

Interesează - te, în orașul tău, unde se găsesc biblioteci

| corolav a răspuns (pentru AlexandraBurlacu1999):

Interesează - te, în orașul în care locuiești, unde sunt biblioteci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am imprumutat acum 1 an de la biblioteca nationala a Romaniei, cea de pe bulevarul Unirii, succes.

| CioroiStefan777 a răspuns:

Sau intra pe wattpad si gasesti carti, eseuri, mai multe in general pentru BAC.
Cu sinceritate pot spune ca, sunt multe informati utile.