| LiOr a întrebat:

Unde gasesc rezumatul cartii "Comoara" de Ioan Slavici?Mersi!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai încercat aici: www.referate.ro sau la biblioteca școlii sau cea centrală de la tine din localitate.
Pa, pa.

| YourDailyApple a răspuns:

Vai thuamne da` voi la altceva nu folositi netu` asta decat "hai-pa", "face-buci" si alte prostii. Da si tu search pe GOOGLE cu acele cuvinte - cheie ( rezumant, "Comoara" si Ioan Slavici ) si iti vor aparea rezultatele. Se pot gasi si lucruri utile pe internet nu numai filme porno, manele si alte de-astea dintr-ale culturii pitipon-cocalare.

| frumusykk a răspuns:

Sympluuu. referate.ro