| billy69 a întrebat:

Unde gasesc sa download-ez free un cd sau pdf ghid de conversatie roman italian, si nu ma trimeteti la librarii ca nu asta doresc, multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Si eu cautasem pe net, dar nu gasisem ceva care sa ma ajute. Am cumparat cu 35 RON de la librarie un ghid de conversatie cu CD foarte util. Este o investitie.

3 răspunsuri:
| billy69 explică:

Cat este de mare google-ul asta sa nu gasesti macar ceva asemanator imi suna a saracie, dar... o sa cumpar de la librarie, sigur este folositor sigur nu este o investitie rea doar ca vroiam sa trimit via email unui prieten care avea nevoie de el happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce editura era CD-ul zero1onis?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde pot gasi ghiduri de coversatii audio gratuite