| SingleForOne a întrebat:

Unde găsesc un site în care îmi pot testa nivelul limbii engleze, franceze, germane, etc (posibil gratis)?

4 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

De obicei aplicatiile moca nu sunt bune. Uite totusi aici pentru engleza :https://www.cambridgeenglish.org/ro/test-your-english/

| TheStrategist a răspuns:

La engleză de exemplu poți face teste de nivel, A1, A2, B1, B2, C1 de pe net și vezi cam de la ce nivel începi să ai mai multe greșeli. Așa îți poți da seama cam la ce nivel ești.

| HTH a răspuns:

Duolinguo.

| Xela90 a răspuns:

Mă faci să râd, nu este "gratis" dacă vrei să testezi limba străină, încearcă cu profesori sau prietenii falși sau adevărați ce ai tu acolo, sau cu părinți tăi asta e gratis aia e familia ta, sunt aplicați dar pe bani nu gratis. Alea sunt proaste aplicații care nu sunt bune.