| Moldovan_Maria_Cristina_1991 a întrebat:

Unde ma pot duce la facultate pe profil Automatică și calculatoare fără admitere?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt vreo 5-6 facultăți de AC in tara. Toate cu admitere din ce stiu.
Daca nu poți trece de admitere nu vad de ce ai mai vrea sa faci facultatea asta.

| Frank51 a răspuns:

Nicaieri. Admiterea consta intr-un dosar si concurezi cu media de la bac + media de la matematica(in general). Cu un 8.50 intri lejer la buget.

| Bizon95 a răspuns:

La privat daca gasesti
la ne-privat e inghesuiala peste tot!

| Lion56 a răspuns:

Nu poti, nu ar avea niciun sens.
Iar daca nu vrei sa dai admitere, de ce ai mai vrea sa faci facultatea asta?
Sau daca nu poti lua examenul de admitere, ce te face sa crezi ca o sa poti lua vreun examen la facultate?

| Alex_Mario_1974 a răspuns:

Vii tati la mine la tara..la Craiova am profil de automatica..la sapat..automat! Pai esti nebu...Eu am terminat IT acum 25 de ani..de atunci si pana acum nu am auzit pe nimeni sa intre fara admitere. poate sa faci cursuri on-line.dar nu inveti nimic..nu ca ai invata ceva intr-o facultate de stat din zilele noastre.dar cel putin este recunoscuta in europa si nu numai!