| Mayar a întrebat:

Unde pot citi online Camil Petrescu -Suflete tari? (Normal ca am cautat pe net, pe scribd.ro, dar am gasit doar rezumate, comentarii sau oferte sa cumpar cartea respectiva. Mentionez ca nu am gasit-o nici la biblioteca.) Apreciez mult daca ma ajutati happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca este pe net, suna pe ceva profesoara de romana

3 răspunsuri:
| Mayar explică:

Imi pare rau, insa imi da doar comentarii si caracterizari sad

| Florentina_Vinteanu_1978 a răspuns:

Cauta asa google-camil petrescu suflete tari povestire funda?

| Mayar explică (pentru Florentina_Vinteanu_1978):

Aa, si rezumate gasesc de numa. Dar in intregime unde caut? sad