| lucindaprice44 a întrebat:

Unde pot gasi cartea Pasiune, de Lauren Kate in romana? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| PussicatDolls a răspuns:

Eu iti recomand sa n`o iei de pe net pentru ca o sa-ti oboseasca ochii citind laughing Stiu povestea laughing
te-as sfatui sa mergi la biblioteca orasului. love struck Si eu am cautat Romeo si Julieta in romana si la biblioteca scolii nu are carti de`astea. Sa nu cauti degeaba happy Dar la bibl. orasului sigur vei gasi orice carte direct in romana. happy Sper sa gasesti! Succes! kiss

1 răspuns: