| Alexandra1120 a întrebat:

Unde pot gasi carti ieftine?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cât de ieftine? Eu am găsit o grămadă la Kaufland cu 5 lei bucata (și nu erau deloc subțirele).

| francut a răspuns:

La anticariate.

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Încearcă pe "libris", sau, dacă vrei poți descărca gratuit cărți de pe " 101 books "

| Maioneza9 a răspuns:

Depinde ce carti vrei. Eu am o biblioteca intreaga si iti pot trimite prin posta.

| FilipJicha a răspuns:

In niciun caz pe Libris sau Carturesti. Carti noi si la preturi acceptabile sunt pe Elefant.ro sau Librarie.net.
De asemenea, exista cateva site-uri de anticariat (targulcartii, anticariat.net, carti-online.com, galeriilecismigiu, etc.) sau site-ul okazii.ro, in cadrul caruia exista foarte multi vanzatori care pun la dispozitie carti care nu se mai gasesc la librarii.

| Mariaebahozu a răspuns:

Libris...si la 30 de lei ai transportul gratis..merita