| Crym a întrebat:

Unde pot gasi cartile The Vampire Diaries de J.L.Smith in romana?puppy dog eyes ' [ Funda love struck ]

Răspuns Câştigător
| OnixXdd a răspuns:

Daca vrei sa le cumpari le poti lua de aici http://www.librarie.net... Dar daca le vrei online baga id-ul asta in lista si ti le trimit eu: dark_sexy_angel_x

3 răspunsuri:
| Sophie a răspuns:

Bună Crym.
La toate librăriile...În moll sunt ...De acolo am eu Amurg în română.
Pa-pa!

| LoveIsMyDrug a răspuns:

Te referi online sau in ce magazin?
daca te referi la magazin cauta si tu in orice librarie(humanitas, alexandria, diverta)...sigur le gasesti.
poti cauta si in hipermarket pentru ca eu de acolo mi le-am cumparat big grin.
online nu stiu (scrie pe google)

| roxana_4211 a răspuns:

In format electronic ti le pot da eu. tr un mesaj cu adresa ta de e-mail.