| Crush247 a întrebat:

Unde pot gasi cazare pe perioada concursului de admitere la academia de politie?

Răspuns Câştigător
| Petrovic a răspuns:

Hotel Caro Parc
Bd Barbu Vacarescu 164 a, sector 2, Sector 2, 020285 Bucureşti, România
Uptown Residence Apartaments
Str. Delea Veche nr. 47, Sector 2, 024101 Bucureşti, România
Hotel Sir Colentina
Cremenita 2A, Sector 2, 022813 Bucureşti, România
Book-a-rest Hostel
21, Strada Sfantul Stefan, Sector 2, 023996 Bucureşti, România

4 răspunsuri:
| cevdet a răspuns:

La caminele lor. Intreaba acolo.

| Yinsho01 a răspuns:

Si eu caut cazare pe perioada concursului de admitere la academia de politie. Imi poti da Facebook tau prin mesaj ca sa putem vorbi despre asta?

| gabryellaKim a răspuns:

Incearca la un camin privat sau intreaba la facultate, poate ofera cazare pe timpul concursului de admitere.