| steliana65 a întrebat:

Unde pot gasi discursurile regelui Carol al II-lea sau ale reginei Elena?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Cred că la Biblioteca Academiei Române. Sunt dotaţi şi cu o bibliotecă virtuală.

2 răspunsuri:
| forchan a răspuns:

Nu stiu, si eu caut de ceva vreme. Cica se vindeau la obor ceva DVD cu discursurile lor, scria "very rare" pe ele. Cauta si tu pe Encyclopedia Dramatica (http://encyclopediadramatica.com/Main_Page)

| alicyanimphea a răspuns:

La Biblioteca Nationala a Romaniei. La Biblioteca Academiei nu cred ca ai acces decat daca esti "in bransa". Dar sigur gasesti la Biblioteca Nationala.