| deeaberghes a întrebat:

Unde pot gasi volumul al 6-lea din seria Jurnalele vampirilor?

5 răspunsuri:
| Twitter a răspuns:

In librării!

| Andraaa_1742 a răspuns:

Volumul 6 nu a aparut inca sau cel putin asa stiu euthinking vol 5 a aparut acum o luna parca. probabil mai avem de asteptat straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Volumul 6 nu a aparut tradus in romana... daca vrei am vazut volumul in engleza la libraria mihai eminescu( daca esti din bucuresti, este la universitate)

| anna_1849 a răspuns:

Din cate am auzit sfarsitul lui februarie inceputul martie 2011 big grin...momentan este in engleza si germana happy

| elsky999 a răspuns:

Al 6-lea vol e programat pentru 16 martie...insa,ca de obicei, noi o sa-l avem km pe 20. sper ca raspunsul meu ti-a fost de ajutor