| VreauRox a întrebat:

Unde pot învață engleza în scurt timp?

Răspuns Câştigător
| Zuzu1991 a răspuns:

Intr-o tara vorbitoare de engleza, fara ajutor permanent (adica fara cineva care sa te ajute oriunde, translatand pentru tine)

si sunt sigur de asta, stiu pe cineva in Austria care s-a casatorit cu un roman, iar ala a invatat jermana MUUULT prea lent, pentru ca la servici avea alti romani care sa il ajute cu sefii, iar acasa, ea se ducea la super-market pentru ca "saracutul de el mic si amarat de PUTOARE NENOROCITA" nu stia germana, chiar daca ea a invatat in 2 luni si el in 4 ani angry

altfel, incearca aplicatia duoligo tongue

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pe Internet. Sau în Anglia.

| Werrich a răspuns:

Începe prin a învăța româna.

| Chetniks1945 a răspuns:

Meditatii cu profesor, de la 0 e greu