| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot învata Limba germană? Aveti vreun site unde să iau nişte cursuri pentru a învata Limba germană?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.limbagermana.com/ sau sunt situri la car poti comanda.De ex tata si-a luat o caret cu exerciti, dictionar, si cd-uri unde era tot ce era si in carte numai ca vorbit ca sa inveti pronuntia. Erfolg(succe);)

| MissGrumphy a răspuns:

Salutare!

as zice ca ajuta asocierea de cuvinte pe cartonase catalogate pe domenii
poti asculta Tv in limba germana pentru a te obisnui, muzica lui Falco si nu in ultimul rand accesand site-uri online de calitate care sa te ajute a invata de la 0 limba germana

recomand :
http://www.invatagermana.info/lectii-limba-germana.html

succes!