| wolder a întrebat:

Unde pot sa gasesc un site unde traduce bine din romana in engleza si invers?
Toata lumea spune ca google translate nu e bun. ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| coregame a răspuns:

Din pacate google translate nu e bun dar e cel mai bun translator de pe net SAU poti sa folosesti un simplu dictionar!

| emag a răspuns:

Hello http://dictionare.oceanus.ro/? traducere=hello/en/ro

| 1123152525 a răspuns:

Mie mi se pare destul de bun google translate

| MyToXicRoMaNcE a răspuns:

Icearca pe Hallo.ro

| AndreeaPunct1370 a răspuns:

Niciun site nu traduce perfect...Dar nici daca cauti in dictionare nu o sa fie perfect ...Asa ca Google translate, nu e bun, dar e printe cele mai bune solutii daca vrei sa traduci repedewinking

| alexfesty a răspuns:

Nici un traducator de pe net nu o sa iti traduca perfect, ele le traduc cuvant cu cuvant.