| anonim_4396 a întrebat:

Unde trebuie sa depun in Bucuresti adeverinta de la liceu pentru primirea alocatiei si dupa varsta de 18 ani?

2 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Baiatul meu a completat o cerere in acest sens, data de secretariatul scolii pe care a depus-o tot la secretariat. Nu a trebuit sa mearga el nicaieri. Probabil ca scoala se ocupa de acest lucru. Aduna cererile de la toti elevii care au implinit 18 ani si le depun ei unde trebuie. Totusi, pentru mai multa siguranta, poti intreba la secretariatul liceului. Succes!

| florinell a răspuns:

Buna,in Bucuresti nu stiu, insa pot sa iti spun ca in Arad acea adeverinta se depune la primarie, la ghiseul de asistenta sociala.Pa pa.