| Cornelia19 a întrebat:

Unde vi se pare cel mai bine sa mergi la facultate? La Bucuresti, Cluj sau Iasi? Si de ce?

10 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Iasi, oras mare si frumos love struck multe de vizitat, multe de aflat, multe locuri in care sa te distrezi, s in Cluj e frumos. Iar in Bucuresti, prea multa agitatie, aerul nu e mereu proaspat, daca nu ai nimerit un lco bun in care sa stai. ai sa auzi mereu masini si tot felul de zbogome enervante.
Numai bine:*

| InnocentSmile a răspuns:

Pai.acolo unde ai rude si poti sta fara sa dai chiriehappymi se pare cel mai bine:*

| Narcis2007 a răspuns:

Unde as vrea eu sa merg(info) e mai bine la iasi(se face mai mult info si mai putina mate cica) da cred ca la bucuresti sunt mai multe locuri de munca deci si acolo ar fi o solutie dar totusi eu cred cai mai bine la iasi

| Cornelia19 explică:

De fapt, Bogz, ma gandesc la Drept, numai ca as fi vrut sa vad care e cel mai bun centru universitar.

| bogz a răspuns:

Presupun ca e medicina, am ghicit bine nu? Eu vrea sa merg la cluj parintii mei au mai fost pe acolo si se facea carte cel mai serios.Mai cunosc cativa studenti de la cluj care invatau zi si noapte.

| Balalelo a răspuns:

Bucuresti.In primul rand este capitala Romaniei, deci e logic ca trebuie sa fie facultati foarte bune. Apoi, acolo vin multi profesori cu experienta.La Cluj nu stiu ce sa zic, iar la Iasi sunt facultati destul de bune dar la Bucuresti ai mai multe sanse sa ajungi unde vrei.Succes.

| kyttu a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci

Răspuns utilizator avertizat
| georgetzop a răspuns:

Eu m-am inscris la Iasi ca e mai aproape de casa dar Clujul este superior din toate punctele de vedere Iasiului din cate am inteles, sunt alti oameni, alte conditii, Bucurestiul mie unul nu imi place prea mare aglomeratie

| ortis a răspuns:

Depinde de ce facultate vrei sa urmezi, daca vrei sa muncesti in timpul facultatii sau nu si cat de mult conteaza pentru tine ca acea facultate sa fie buna sau doar de forma.