| Prezidentul a întrebat:

Universitatea din București sau Spiru Haret, e vreo diferenta ca si calitate?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici nu are rost sa comparam UB cu o facultate privata. Universitatile de stat din Romania inca sunt baza

| Prezidentul explică (pentru suntserios):

Multumesc pentru raspuns.

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Depinde la ce facultăţi te referi. UB e mai bună daca luăm la general. Dar are şi Spiru câteva facultăţi serioase. În principal Arhitectura şi Medicina Veterinară.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu e nici o diferenta ca si calitate. Ambele sunt foarte bune.

| neutrino a răspuns:

Ca de la cer la pamant, in favoarea Universitatii.