| ussser00112001 a întrebat:

(UPB) Salut sunt a 12-a si as vrea sa dau la UPB la mecanica si mecatronica. Puteti sa imi spuneti voi ce ati alege(sau ales) dintre inginerie industriala, ingineria mecanica si mecatronica si cateva explicatii (mai imsightful) despre fiecare va rog. Mi se pare interesant designul industrial insa m-am uitat pe orar si par mai interesante materiile de la mecanica sau mecatronica. Multumesc ❤

1 răspuns:
| zurick a răspuns:

Degeaba întrebi ce am alege noi, tu trebuie să-ți alegi domeniul. O să găsești persoane care au urmat toate aceste specializări pe Facebook caută grupurile pentru fiecare facultate în parte și întreabă acolo dacă e cineva dispus să-ți răspundă la câteva întrebări. În general, se răspunde la cereri de genul ( poți întreba și pe SOS Students need help )