| Anonimuuullllllll a întrebat:

URGENT! Va rog ajutati-ma! Sunt in Italia si vreau sa Craciun sa ma intorc acasa, dar mi-am pierdut buletinul romanesc sad.As putea trece la vama si cu cel de Italia sau trebuie neaparat cel romanesc? Cum trebuie sa fac?! sad Raspundeti va rog frumos! Am mare nevoie sa stiu sad

Răspuns Câştigător
| dovleac a răspuns:

S poate cu cel de itali de exemplu cand te duci in vacanta in Bulgaria nu trebuie buletin de Bulgaria vii in Romania si faci altu

| Anonimuuullllllll explică (pentru dovleac):

Deci as putea sa trec si fara cel de Romania? Doar cu cel de Italia si sa fac altul acolo? :-s

3 răspunsuri:
| dovleac a răspuns:

Da hai ca asta e deja logic funda te rog

| dovleac a răspuns:

Mersi