| AlexuTzzuAlex2000 a întrebat:

Urmeaza sa am bacul, am incercat sa tocest stupizeniile alea de comentarii, nu reusesc, vreo metoda de invatat mai eficienta?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai aia e faza ca nu trebuie sa le tocesti, trebuie sa-ti scoti din ele doar o anumita structura de care sa te tii, anumite idei si-n rest formulezi folosind cuvintele tale

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca nu esti idiot, inveti doar 2-3 date despre autor si retii cateva citate. In rest, se face foarte bine on-the-fly un rahat de comentariu de ala.

| Directioner99 a răspuns:

Altceva decat tocit nu exista.eu asta am facut plus ma luam dupa cerintele de la subiectul 3. Am luat bacul la rom cu 8.30