| SwAn a întrebat:

Va plac romanele politiste? Dc?

Răspuns Câştigător
| lolthisisme a răspuns:

Da,sunt foarte interesante pentru ca pur si simplu nu te poti desperti de ele! Este foarte multa actiune si ai dorinta de a afla ce se mai intempla, ce o sa faca personajul D...Cel putin eu nu ma pot desparti de ele. Funda? Te rog mult!

7 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Nu pentru ca nu se potrivesc cu caracterul meu.Mi se par enervante.

| fuckThisLife a răspuns:

Fiecare cu ce-l doare,de ce sa nu-ti placa, daca iti plac filmele cu actiune sau cele cu crime trebuie sa-ti placa si romanele politistelaughingmai ales ca multe din ele sunt cu dragoste, si se sfarseste cu o moarte happy

| chelie91ptm a răspuns:

Da da nu prea

| chelie91ptm a răspuns:

Aha da nu prea

| chelie91ptm a răspuns:

MIE Imi plac meduzele

| razwan3l a răspuns:

Sincer romanele nu da politistele DA big grin big grin tongue

| mia94 a răspuns:

Este ceva natural si fiecare are o preferinta