| MinaMiina a întrebat:

Va rog eu fumos sa imi dati si mie nume englezesti de fete si de baieti. Dar nu din astea comune care se aud tt timpul. As prefera nume mai vechi daca se poate. Daca nu stiti va rog sa nu lasati site-uri aiurea sa caut degeaba. Funda la rasp cel mai bun!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Addyson,Annabella, Arthur, Arleth,Ashton, Bradley, Britney,Chad, Chelsea,Catherine, Daisy, Ellen, Harper,Selena, Hayley, Houston, Steven, Julie, Marvin, Milton, Olivia, Peyton, Raven, Ralph, Ray, Scarlet, Tori, Tawny, Walter si Zain.

2 răspunsuri:
| SINCARA999 a răspuns:

William,Oscar,Charles,Andrew,Henri,Paul,Bernard si atat.

| MinaMiina explică:

As prefera macar 1 mai deosebit pentru o fata.