| anonim_4396 a întrebat:

Va salut.Sunt clasa a-XII-a mate-info si dupa cum stiti saptamana trecuta s-au dat simulari la probele scrise de la bac.Intrebarea mea este daca avetii idee daca se mai da inca o simulare prin mai? Anii trecui s-au dat 2 simulari si de aceea va intreb daca si anul acesta se va proceda in aceeasi maniera.(Nu am gasit pe net sau pe site-ul ministerului nimic legat de o a doua simulare)Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU va exista altă simulare la nivel naţional!

Este posibil să se dea la nivel de judeţ ( cu subiecte propuse/formulate de Inspectoratul Şcolar Judeţean ), sau la nivel de şcoală.

Toate cele bune.

| angelgab a răspuns:

Chiar nu stie nimeni?