| anonim_4396 a întrebat:

Va salut! vreau sa stiu voi ce tip de carti preferati sa cititi si cate carti ati citit cu aprox, v-au ajutat la ceva? de obicei la ce apelati pentru a va imbogati cultura generala, cititi, tv, pc, internet etc? Si care sunt hobby-urile voastre, ce va face placere sa faceti? Merci mult, dau funda!

2 răspunsuri:
| l0renna93 a răspuns:

Iti recomand Discovery Channel. Au documentare interesante si retii usor informatiile, cel putin in cazul meu.

| AnneyAnney2005 a răspuns:

Mie imi plac cel mai mult cartile de aventura pentru ca imi dau incredere in mine.
Daca am nevoie sa stiu ceva de obicei ii intreb pe parinti sau intru pe internet.
Nu pot sa spun ca ma pasioneaza cititul, dar sincer, chiar ma ajuta. Invat din greselile pe care la fac personajele.
Ador sa desenez! Si apropo, iubesc si animalele! Intodeauna mi-am dorit un iepuras.

Deci, ce parere ai?