| Sophieka a întrebat:

Vad ca nu am sanse sa gasesc liste cu admiteri la licee, liste vechi din 2010?
Caut pe cineva din generala, nu ii stiu numele de familie si m-ar ajuta mult aceasta lista de admitere la liceu insa se pare ca cele vechi sunt sterse?

Răspuns Câştigător
| Slovcehov a răspuns:

Nu mai exista. Avem GDPR. Sunt protejate

5 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Conform legii 667/2001 daca imi aduc bine aminte
Datele cu caracter personal
Numele prenumele nr de tel adresa de e-mail vocea imaginea nr de tel amprentele
Țin de date cu caracter personal

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asa ceva, fiindca in 2010 nu erau scolile obligate sa afise liste pe internet. Nici macar in 2015-2016 nu erau.
Ca sa aflii informatie trebuie sa te deplasezi eprsonal la acel liceu si sa ceri secretarei sa caute in dosarele vechi sau registrele de inscriere din anul acela.

| Sophieka explică (pentru Violleta2022):

Erau inainte afisate pe internet...Am gasit lista doar din 2011, dar din nefericire imi trebuie din 2010.
Multumesc!