| Florin085 a întrebat:

Veau sa imi scriu numele cu simboluri/litere chinezesti si nu ma refer la ce gasesi cand cauti "numele tau in chineza" pe google, ma refer la simboluri care apar in animeuri etc.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

Pai anime-urile sunt japoneze, n-au nici o treaba cu chineza. Poate ar fi trebuit sa cauti "numele tau in japoneza".

3 răspunsuri:
| jackball a răspuns:

Daca te cheama Florin, in chineza 弗洛林

| Georgilove12 a răspuns:

Nu ar fi o idee buna ca tu sa iti cauti numele in japoneza ca nu prea ar iesi bine nu.mi pasa ca ai dat funda dar ar fi bine ca la numele tau sa adaugi sufixe sau prefixe ca : "kun" sau "onee", "chan" etc etc treba ta e sa cauti in animeuri sufixe si prefixe bune...pa