| Alphahkbg a întrebat:

Ventilatorul de la PC de langa partea aia cu gauri se monteaza partea aia cu abtipildul inspre componente sau inspre gauri?

4 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Inspre procesor, cu abtibildul spre interior daca vrei sa scoti aerul afara din carcasa.

| Ironwin a răspuns (pentru Ironwin):

Nu este foarte clar raspunsul meu initial, sunt coolere care au doua abtibilduri si atunci cum se monteaza? Se monteaza cu elicea inspre interior si partea cu fire spre exterior daca se doreste scoaterea aerului din carcasa.

| Alexgamerro15 a răspuns:

Ventilatorul de la pc se monteaza inspre componente cu partea cu actipildul daca actipildul este rotund gen

| Alphahkbg explică (pentru Alexgamerro15):

Exista si patrat?
ii cerc si sub el e un mic buton rosu cred