| Mariusflorin2341 a întrebat:

Vi se pare normal ca in clasa a 7-a sa faci 7 ore o zi pe saptamana? Adica pe bune chiar e naspa sad

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Normal egal normă egal regulă. Nu ai ce să faci până când minți mai luminate nu vor schimba situația. Faci ce au făcut toți elevii din toate timpurile. Când nu este atent proful, profa, te joci la oră.

| cfrtobias a răspuns:

Trebuia 8 ore?

| Speranta12 a răspuns:

Si altii au avut acelasi program in trecut. Stii ce e cu adevarat naspa? Ca dupa atatia ani de gimnaziu si liceu cu atatea ore 7 ore pe zi, nu o sa ramai cu multe informatii in minte, dupa terminarea liceului. O sa realizezi ca a fost doar o informatie de umplutura, prea multa si invechita si ca lumea in care ai ajuns sa traiesti se invarte dupa cu totul alteregili si informatii decat alea ce le-ai facut tu la scoala. Si abia atunci o sa te simti lasat in urma si involuat si cu timpul tineretii tale furat, intr-o lume necunoscuta prea bine de tine si la care ti-e greu sa te adaptezi (mai ales pe piata muncii).

| Ionut0991654 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu dirigintele tau sa vezi daca poti rezolva ceva. Daca nu mergi mai departe si fa scandal la director... chiar nu se poate asa ceva

| aXy99 a răspuns (pentru Ionut0991654):

De ce nu se poate asa ceva? laughing