| Irina117 a întrebat:

Voi cand va faceti temele?
dimineata sau seara(cei care invata dupa-amiaza)

Răspuns Câştigător
| liveincolors a răspuns:

Incerc sa mi le fac pe toate seara. Dimineata parca trece timpul mult prea repede si n-am timp de nimic.

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O parte seara si o parte dimineata.

| Cσσкiє a răspuns:

Seara, mă stresez mult cu şcoala şi dimineaţa trebuie să învăţ, plus că nu suport să stau cu gândul că am teme pentru a doua zi.

| z8 a răspuns:

Eu cand eram in liceu si invatam dupa-amiaza, le faceam dimineata. Dimineata creierul este mai odihnit, deci asimilezi mai bine si te misti mai repede. Seara, este si creierul mai obosit, esti si tu mai stresata cand ajungi acasa direct de la scoala, nu stiu daca-ti arde de teme. Bafta.

| Kitty a răspuns:

Seara, dar de la un timp nu mai am teme.

| Klara a răspuns:

In clasa a XII-a le faceam in clasa. Nu-mi pasa mie. Le faceam ori in pauza ori in orele plictisitoare gen istorie sau dirigentie.

| Derye a răspuns:

Eu nu prea imi fac temele (desi am 10 pe linie, exceptand la o materie 7, 8) dimineata doar invat. Este 11:40 si am 20 de minute sa invat 3 lectii pentru. test. Nimica toata.

| Derye a răspuns:

Eu nu suport oamenii care stau ore'n sir sa'si faca temele. Din clasa intai nu am stat mai mult de 1 ora scris + invatat, si am fost premiant, olimpic, medii 9, 10, etc!
Nu inteleg cum faceti omule.

Te scoli la 10 si pana la 12 ai timp sa scrii cat vrei.

| BlueByMe a răspuns:

Mi le fac dimineata si ma trezesc in functie de cate teme am

| Puky a răspuns:

Eu zic seara ca dimineata sa ai timp sa dormi.Eu spre xemplu mi le fac seara si dimineata dorm.

| Puky a răspuns:

Eu zic seara ca dimineata sa ai timp sa dormi.Eu spre exemplu mi le fac seara si dimineata dorm.

| Aurelia_6050 a răspuns:

Seara happy

Răspuns utilizator avertizat
| divinuu a răspuns:

In pauzelaughingInainte de orele respective

| Făgăraş a răspuns:

Niciodata nu fac! gluma Ar fi bine seara pentru ac ai avea timp dimineata de somn dar conteaza cand te simti tu mai bine

| Cryzy a răspuns:

Eu le fac de obicei dimineata pentru ca seara sunt prea obosita.winking

| Onetwthree a răspuns:

Eu NU fac teme. Tu ce clasa esti? te sfatuiesc sa numai faci nici u, tine minte, temele creeaza dependentza, asa ca las-o mai usor!winking

pup:*laughing

| gabigabi a răspuns:

Dimineata... lol