| HubbaBubbaGirl a întrebat:

Voi ce carti cititi vacanta asta?

12 răspunsuri:
| haifisch a răspuns:

Nu mai citesc nimic. Daca scap cu bine de bacul la romana nu vreau sa mai aud de romane proaste. Iau manualele de fizica la puricat. big grin

| preadulce a răspuns:

Mi-am propus sa citesc ''Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi''happy

| Nadeshiko a răspuns:

Mi-am propus sa recitesc seria "La Medeleni" si "Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi". Mi-ar placea, daca o gasesc, sa citesc "Darke" din seria "Septimus Heap" de Angie Sage.

| AlinnutSsa a răspuns:

Trebuie sa achizitionez cartile:

Twilight [ toate]

Jurnalele Vampirilor

Casa noptii

Ceva de Jules Verne [ cartea de la premiu blushing]

Iedera [1...8]

Mara.Moara cu noroc

singur pe lume de H.

sunt mai multe carti pentru toata vacanta si nu numai si pentru un timp indelungat.

pa -pa

Vacanta placuta! :*

| flowerpower12 a răspuns:

Portalul spre taramul Mirrorscape de Mike Wilksbig grin

| LenaleMinato a răspuns:

Eu o sa citesc Print si cersetorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Pentru toţi cei care doresc să se orienteze în lecturile lor - daţi click pe http://lecturirecenzate.ro/

| Alice_2134 a răspuns:

O crima ciudata de Conan Doyle

| glamour_5213 a răspuns:

Mi-am propus cateva : cat mai multe carti de Agatha Christie, Cadoul, Cartea viitorului de Cecelia Ahern, Fior de Maggie Stiefvater, Ratacire de Kate Lauren(continuarea cartii Damnare), Nicholas Sparks as recomanda (am citit tot ce a scris el si s-a tradus in limba romana ), poate cate ceva din colectiile Cockteil sau Chic...

| KidDuletzu a răspuns:

Calatorie spre centrul pamantului straight face

| madonnamyfavouritesinger a răspuns:

Eu o sa citesc: Ana de Liviu Rebreanu, cel mai iubit dintre pamanteni-marin preda, seria herry potter si poate si twilight daca mai am timp. si Iona de marin sorescu. am auzit ca e tare cartea asta

| Denisa_1320 a răspuns:

Vara aceasta citesc "Viata la tara" de D.Zamfirescu.happy