| motanu89 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre Romania? vedeti parerea mea http://pavelionut.wordpress.com/2010/12/22/romania/

Răspuns Câştigător
| Anutzu14 a răspuns:

Ar fi multe de zis dar ma rezum la atat: este o tara superba cu peisaje minunate pe care nu le gasesti altundeva; fiecare coltisor are povestea lui, are elementele specifice.

Ar trebui sa fim mandri cu aceasta tara...asta e dintr`un punct de vedere pentru ca ne putem lega si de oamenii care ne reprezinta, care, dupa parerea mea, nu meritau sa ajunga unde sunt acum si cu care nu ar trebui niciodata sa ne mandrim...oh go onstraight face

am citit printre si parerea ta...si chiar ai atins niste puncte importante si asta m`a impresionat.

Poate ca macar noi, generatia tanara, voi reusi sa schimbam ceva.

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

. uite un blog ce merita cititwinking

| valThina a răspuns:

Imi place blogul tau.am citit ceva si chiar mi-a placutbig grin...bv