| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum vă automotivați?

Răspuns Apreciat de Editori
| Elide a răspuns:

Uneori trebuie să-ți repeți in mintea ta anumite lucruri, sa fii sincera cu tine și să știi care îți sunt slăbiciunile și punctele forte.Eu mă motivez gandindu-ma la viitorul meu, la ce vise trebuie să-mi îndeplinesc, încerc să fiu optimistă mai tot timpul. Daca ai sănătate, le poți face pe toate, nimic nu te poate doborî și când îmi doresc să obțin ceva, mă gândesc că și cum l-as fi obținut deja.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Imi aleg tinta si calculez pasii optimi pentru a ajunge la ea.
Nu ma las pana nu am atins-o.

| mgtow a răspuns:

In Youtube sant multe filmari cu automotivatie

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mă premiez. Auto.

| Frank51 a răspuns:

Recompense.

| Apokales a răspuns:

Uneori ma gandesc ca ma sacrific pe mine cel de azi pentru eu cel de maine. Dar tu cum te-ai motivat sa ne pui intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mă gândesc la rezultat, iar astfel îmi amintesc că merită.

| MaryMaria333 a răspuns:

Eu una ma gandesc de n ori inainte sa fac ceva, ma gandesc la avantaje si dezavantaje apoi actionez daca simt ca merita.