| AvalohAlyn a întrebat:

Voi cum va descurcati la matematica? Nu e greu?

5 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Cat de cat.In generala eram bun la mate, am luat 9, 9 in examen, acum la liceu sunt la mate-info si na, e mai greu, dar ma descurclaughing

| Deliiiia a răspuns:

E greu daca nu-ti faci temele, sau daca nu incerci chiar deloc sa intelegi. Matematica se invata prin exercitiu, este logica si odata ce-i prinzi firul te descurci.

| Ciumica a răspuns:

Te ajuta cu ceva daca spun ca da? Daca sti si invet, este usor. Imi place partea geometrica, dar ma pricep si la cea algebrica.

| Gdsaaa a răspuns (pentru Ciumica):

La Geometrie am luat 2 cu 3 puncte din oficiurolling on the floor
Si vorbesc foarte serios tongue

| KittyKat2014 a răspuns:

Este greu.