| Changes a întrebat:

Voi mergeţi sâmbătă la şcoală?

13 răspunsuri:
| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Orele sunt de 25 de minute iar pauza de 5. Nu sunt atat de mofturos sa stau acasa doar pentru ca vezi Doamne e sambata. "Cum sa mergi SAMBATA la scoala?:O:O" happy

| neutrino a răspuns:

Nu, ii las pe ceilalti.

| alexs99 a răspuns:

Nu pot, sunt scutit de profa de engleza pentru ca ma duc la un concurs Avand in vedere ca vreo 9-10 nu pot veni probabil nu o sa vina nimeni.

| andrei1237 a răspuns:

Toata Romania merge sambata la scoala. Dupa aia mai avem o sambata in care ne ducem la scoala, dar aceea nu este pentru toata tara, ci, hotaraste Inspectoratul judetului respectiv cand ne ducem.Eu de exemplu ma duc pe 18 mai. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Mi se pare o prostie.

| FuckSchool a răspuns:

Eh, eu una nu ma duc.

| CuteCurly a răspuns:

Nu mă duc, voi fii în Turci, deci nu pot. big grin

| iusy98 a răspuns:

Da,da si cealalta sambata

| Sashavalentine a răspuns:

Nup. Nu toata Romania se duce, de exemplu Braila nu se duce tongue

| andreeamihele a răspuns:

Buna intrebare.

| B0gd4n12 a răspuns:

Da ma duc