| iustin12351 a întrebat:

Voiam sa intreb daca a terminat cineva UTB la una dintre:
Facultatea de Ştiințe Economice şi Administrarea Afacerilor
Facultatea de Construcții
Facultatea de Design de Mobilier și Inginerie a Lemnului
Facultatea de Inginerie tehnologică și management industrial
Facultatea de Inginerie electrică și știința calculatoarelor
Daca imi poate oferii cateva informatii despre fiecare facultate cu ce se mananca, cam la ce ar trebui sa te pricepi inainte de a merge acolo cat si ce job ti-ai putea gasi dupa terminarea acestora

1 răspuns:
| Scorillo a răspuns:

UTB nu era chestia aia care facea tractoare agricole? S-au reprofilat?
Dar cred ca sigur se mananca la cantina cu ajutorul tacamurilor. De priceput nu treuie sa te pricepi la nimic, ca, de aia te duci acolo ca sa pleci piceput. Nu ca aia care s-au dus boi si s-a intors vaci ca asta se face la zootehnie, si de facultatea asta nu ai intrebat
Pot sa-ti mai dau detalii la cerere despre Facultatea de politisti comunitari, Facultatea de Ginecologie si Facultatea de Anatomie Patologica