| Intergalacticdonut a întrebat:

Vreau sa comand cele doua culegeri de pregatire pentru admiterea la facultate, Politehnica, si ma intrebam cat de okay e site-ul acesta, daca e într-adevăr al universitatii:
https://www.magazinupb.ro/culegeriadmitereupb

Răspuns Câştigător
| MagicOneT a răspuns:

Site-ul este cel oficial, confirm, fiind student la Politehnica. Eu iti recomand sa cauti pe internet variantele pdf ale culegerilor, mai scutesti niste bani. Si nu pica in plasa, ca nu sunt editii "2020" sau "2019", cand scot cate o editie noua, dar adauga subiectele din anul precedent si ii fac o noua coperta, dar continutul este acelasi cu 2015, 2014, spre exemplu.