| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa dau la o facultate de stat, la o specializare care e in curs de acreditare. Risc ceva?

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Fiind de stat cred ca sansele de acreditare daca oamenii sunt seriosi sunt foarte mari asa ca riscule este foarte mic

| scootsie a răspuns:

Nu as fi crezut ca statul isi permite sa functioneze neacreditat.Nu vezi ce tam tam se face cu Spiru Haret? Riscul e acelasi...Probabil ca mai si platesti pentru asta....Ai grija...

| florar a răspuns:

Un pic. da la una acreditata deja. te poti muta dupa ce se acrediteaza, daca... si daca...

| machupicchu a răspuns:

La o "facultate de stat"... nu risti nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spiru Haret

| justm3 a răspuns:

Nu-mi spune, vrei sa da la C. E. P. A la Med veterinara? laughing))