| narcuz a întrebat:

Vreau sa fiu si eu smecher ca Adrian Corduneanu sau Nelson Mondialu. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Delmo_Catalin_1984 a răspuns:

1. Asculta manele - astea iti dechid "portile smecheriei". De aici inveti vocabular, tot ce trebuie.
2. Poarta ochelari de soare. De preferat foarte mari, de femei. Indiferent daca este soare sau intuneric, inauntru sau afara.
3. Ia-ti BMW la maxim 600 euro, din 92 eventual, tuneaza-l si aprofundeaza pasul 1 in BMW la maxim.
4. Ia-ti pantofi luciosi, tricou alb mulat, camasa mov
5. Neaparat lasa-ti o burta smechera
6 Da-te cu gel. Daca n-ai par lasa-ti o ceafa smechera.
7. Ia-ti lant de HAUR. E buna si tinicheaua. Ceas de la Rrrolex. Si niste ghiuluri mari.
8. Pune-l pe Guta la ringtone
9. Obligatoriu scuipa seminte pe strada. Eventual in paralel cu punctul 1 si in punctul 3.
10. Nu tine cont de nicio regula a bunului simt, nu respecta eticheta sociala. Astea sunt pentru saraci. Ragaie in public, bea bere la pet, flueira dupa femei, grohaie. Fii animal! Femeilor le place!
11. Asta e porunca suprema: fii ghiolban, nu te interesa de altii, treci pe rosu, parcheaza pe doua locuri, eventual amandoua cu handicap, baga-te in fata, fii nesimtit, fa scandal, deranjeaza lumea, impune respect prin miros.

Mult Succes!

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Delmo_Catalin_1984):

Ce spui tu e un cocalar saraclaughing

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica vrei sa fii un smardoi incult?

| mihaicelsfant a răspuns:

10-15ani de puscarielaughing) continui?

| Romeo777 a răspuns:

laughing) ai grija ce iti doresti ca s-ar putea sa se întâmple! Exista un pret pentru orice pe lume, iar pretul unei astfel de dorințe este... puscaria (acesta este un termen urban) fi cuminte! A! Mai trebuie sa fii si ciumeg, sa ai si papagal, si cel mai important este sa ai calități de lider si foarte multe săgeți!