| cosmin23a a întrebat:

Vreau sa imi deschid un site. Ce limbaj de programare imi recomandati sa invat pentru inceput?

4 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Limbajul ala de programare o sa il aplici peste ceva.Adica peste HTML.Deci inveti HTML(care nu e de programare), daca vrei poti si CSS pentru asezarea in pagina mai usoara si limbaj de programare Java.Ar fi suficient.

| Lexi888 a răspuns:

Sal,trebuie sa plătești ca sa iti deschizi un site, nici un specialist it nu poate frate, ca trebuie sa plătească, pentru început plătești 30 euro luna si iti faci server pe net, si pe ala iti faci site, plătești pe cineva sati facă.

| 2BeCristi a răspuns:

Java si HTML

| danutmaria36 a răspuns:

WWW.UCOZ.RO aici iti poti face un site gratis 100%